Bella Skyway Festival to niepowtarzalna okazja aby zobaczyć Toruń w innym świetle — dosłownie oraz w przenośni. Kolorowe iluminacje oraz gotycka architektura stanowią połączenie, którego nie widzi się na co dzień. Niewątpliwie takie momenty należy zatrzymać, dlatego organizujemy konkurs fotograficzny!

Festiwal to co roku również niepowtarzalna okazja dla młodych, zdolnych twórców, którzy w swoich realizacjach wykorzystują światło lub specjalizują się w technikach multimedialnych. Tego lata chcemy dać szanse nowej grupie twórców szansę na stworzenie ciekawych i niepowtarzalnych projektów! Po raz pierwszy w 2023 roku projektanci graficzni będą mieli okazję ubiegać się o nagrodę Bella Young Graphic Design Award!

Prześlij zgłoszenie do 17 sierpnia!

Gastronomiczne uniesienie

Wygraj niepowtarzalną kolację 50 metrów nad ziemią! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opisać osobę, z którą chce się zjeść podniebną kolację. Nie przegapcie szansy, by podnieść swoje doświadczenie festiwalu na zupełnie nowy poziom!
Wyślij złogsszenie

Konkurs fotogra­ficzny

Uchwyć blask Bella Skyway!

Wykonaj zdjęcie podczas 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Kujawsko-Pomorskie i uchwyć jego blask — pokaż nam festiwal swoimi oczami!
Wyślij zgłoszenie

Konkurs na projekt graficzny

Bella Young Graphic Design Award

Głosowanie trwa od 15 do 19 sierpnia. Zagłosuj na ulubioną pracę z instalacji nr 8 i zdecyduj o tym, kto zwycięży w konkursie Bella Young Graphic Design Award! Jednorazowo można oddać głos na maksymalnie 3 prace.
Oddaj głos
Skip to content