Gastronomiczne uniesienie

Wypełnij piątkowy wieczór podczas 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Kujawsko-Pomorskie niezapomnianymi emocjami i weź udział w kolacji na wysokości 50 metrów nad ziemią, w otoczeniu spektakularnych świateł i zapierających dech w piersiach widoków. Bella Skyway Festival w Toruniu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie “Gastronomiczne uniesienie”. To wyjątkowa okazja, by razem z bliską osobą delektować się wykwintnymi potrawami w unikalnym otoczeniu festiwalowej magii. Nie przegapcie szansy, by podnieść swoje festiwalowe doświadczenie na zupełnie nowy poziom!

Co trzeba zrobić?

Aby wziąć udział należy do dnia 17 sierpnia 2023 r. do godziny 18:00:

  • opisać w krótkiej formie tekstowej z uzasadnieniem dlaczego Uczestnik Konkursu uważa Osobę zgłoszoną do Konkursu za niezwykłą. Opis powinien dotyczyć „bohatera/ki dnia codziennego” – np. partnera/ki, rodzica, przyjaciela/óki, współpracownika/czki, sąsiada/ki. Opis powinien dotyczyć osoby mającej możliwość przybycia na kolację Dinner in the Sky w dniu 18 sierpnia 2023 r. (piątek) o godz. 19:30 na Plac Rapackiego w Toruniu.
  • posiadać dowód zakupu biletu (bilet elektroniczny lub paragon – w przypadku zakupu biletu fizycznego. Sam bilet fizyczny nie jest dowodem zakupu).
  • wysłać opis wraz dowodem zakupu biletu do Toruńskiej Agendy Kulturalnej drogą mailową na adres konkurs@bellaskyway.pl w tytule maila wpisując „zgłoszenie na konkurs Gastronomiczne uniesienie”.
  • w treści maila należy podać pełne imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego Uczestnika Konkursu.

Opis należy wysyłać na konkurs@bellaskyway.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2023 roku!
Wyślij zgłoszenie

Wyłonienie zwycięzców i przyznanie nagród

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 sierpnia 2023 r. o godzinie 18:00. Spośród nadesłanych opisów Organizator, dokona wyboru 10 najciekawszych zgłoszeń, których autorzy otrzymają  podwójne zaproszenia na kolację Dinner in the Sky organizowaną w ramach 14. Bella Skyway Festival. Toruń. Kujawsko-Pomorskie. 18 sierpnia 2023 r. Organizator ogłosi zwycięzców na profilu Bella Skyway Festival na platformie społecznościowej Facebook oraz kontaktując się bezpośrednio z Uczestnikami Konkursu.

Poznaj zasady Dinner in the Sky

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem atrakcji Dinner in the Sky
Czytaj dalej
Skip to content