Projekt europejski
Projekt europejski

Toruńska Agenda Kulturalna, która jest organizatorem jednego z największych międzynarodowych festiwali światła Bella Skyway Festival odbywającego się co roku w sierpniu, zaprasza do udziału w projekcie “Kujawy+Pomorze – promocja potencjału gospodarczego regionu – edycja III” organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego w ramach Funduszy Europejskich dla Kujaw i Pomorza 2021-2027.

Celem projektu jest promocja marek regionalnych z sektora MŚP podczas wydarzenia kulturalnego, tj. w tym wypadku podczas Bella Skyway Festival. Udział w projekcie jest bezpłatny, a każdy przedsiębiorca, który weźmie w nim udział otrzyma pakiet świadczeń promocyjnych promujących jego markę.

Przedsiębiorcy z regionu
Przedsiębiorcy z regionu

Warunkiem udziału w projekcie jest spełnienie kilku wytycznych:

  1. Przedsiębiorstwo musi prowadzić działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy.
  2. Przedsiębiorstwo musi należeć do: mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, które określa się na podstawie liczby zatrudnionych osób i rocznego bilansu lub rocznej sumy bilansowej.
  3. Świadczenia promocyjne, które Państwo otrzymają w tym projekcie będą rozumiane jako tzw. pomoc de minimis. W związku z tym, jeśli  przedsiębiorstwo otrzymało pomoc de minimis w ciągu ostatnich 3 lat, to kluczowe dla nas jest określenie przez Państwa kwoty, którą Państwo otrzymali (w ciągu 3 lat nie można otrzymać pomocy de minimis większej niż 300 tys.)

Oferta dla przedsiębiorców

Pobierz ofertę w formacje PDF i poznaj pakiet świadczeń promocyjnych dla przedsiębiorców w ramach programu
pobierz dokument
kontakt
Kontakt

Marta Sochacka – koordynator projektu
mail: m.sochacka@tak.torun.pl
telefon: +48 882 425 870

Skip to content