Włącz się · Turn it on

Wasze zdjęcia · Your photos

Polecamy · Recommended

Skyway ‘09: Archiwum · Archive

Czarna dziura · Black hole

Świetlna Rowerowa Masa Krytyczna

Konkurs „Włącz się!” rozwiązany

fot. Cosmic Girls | Maciej Waczyński

Podczas Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway ’10 nasze miasto wypełniło się instalacjami świetlnymi artystów z całego świata.

Możliwość wzięcia udziału w zabawie dostali też mieszkańcy Torunia. Biorąc udział w konkursie „Włącz się!” mogli zaprezentować publiczności autorską świecącą konstrukcję angażującą przestrzeń fasady, okien, drzwi czy dachu budynku.

Wśród nadesłanych zdjęć, zgodność z założeniami konkursu prezentowały dwie prace – ich autorom konkursowe jury zdecydowało się przyznać równorzędne drugie nagrody.

Zestawy upominków od Toruń 2016 i przeloty widokowe nad Toruniem otrzymują Pan Maciej Waczyński i duet Cosmic Girls (Panie Alicja Zimerman i Magdalena Komuda).

Pozostałe przesłane prace nie były zgodne z założeniami konkursu – były to zdjęcia przedstawiające instalacje włączone w oficjalny program festiwalu Skyway i osoby fotografujące się na tle festiwalowych instalacji. Z tego względu jury zdecydowało się nie przyznawać pierwszej nagrody, a równorzędne nagrody drugie ograniczyć do dwóch.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w festiwal Skyway i zachęcamy do wspólnej zabawy już za rok!